ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZYMI PROMOCJAMI
 • promocje-wyprzedaz
  TYLKO W STYCZNIU PROMOCJA DLA KAŻDEGO

  STYCZNIOWE WTORKI!!!
  PROMOCJA dla PANÓW w każdy WTOREK strzyżenie męskie w cenie 15 zł
  > PROMOCJA dla PAŃ w każdy WTOREK regeneracja włosów w saunie – 10%

  PROMOCJA
 • promocje-wyprzedaz
  KARBOKSYTERAPIA – ODMŁADZA, WYSZCZUPLA, REDUKUJE CELLULIT

  ZASTOSOWANIE:

  – biorewitalizacja skóry
  – cienie pod oczami
  – podwójny podbródek
  – starzenie się skóry
  – rozstępy i blizny
  – cellulit
  – zwiotczenie skóry ciała

  KARBOKSYTERAPIA – to nowatorski zabieg z trakcie, którego wprowadzamy pod skórę dwutlenek węgla czyli czysty, medyczny gaz gwarantujący bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu.

  Przeprowadzone badania kliniczne wykazały, że iniekcje dwutlenku węgla wpływają na zwiększenie procesów naprawczych. Efektywność redukcji cellulitu sięga 89%, tkanki tłuszczowej 41%, redukcja blizn i rozstępów osiąga nawet 76%.

   

  PROMOCJA
  100-300 zł
 • promocje-wyprzedaz
  Keratynowe progresywne prostowanie włosów. Bezpieczeństwo, elastyczność, wyjątkowe efekty

  Linia Lisse Design Keratin Therapy ,którą wykonujemy zabieg keratynowego prostowania włosów została opracowana tak, aby zagwarantować klientkom gładkie, aksamitne, błyszczące i łatwe w rozczesywaniu włosy, dzięki innowacyjnej techologii opartej na Keratynie. W 100% bezpieczna i zgodna z wymogami norm międzynarodowych i norm CE**. Linia gwarantuje trwałe, utrzymujące sie do 3 miesięcy rezultaty oraz zapobiega puszeniu się włosów.

  Formuły niezawierające parabenów i formaldehydu zawierają ponadto:

  • Kera-Collagen Complex
   Kompleks oparty na hydrolizowanej keratynie oraz kwadernizowanym kolagenie. Kompleks gwarantuje długotrwałe prostowanie (efekt utrzymuje się do 3 miesięcy). Pod wpływem ciepła zmienia układ łańcuchów keratynowych, porządkując je w charakterystycznej, płaskiej formie.
  • Olejek Babassù
   Cenny olejek pochądzący z lasów Amazonii o wyjątkowych właściwościach zmiękczających. Dzięki niemu włosy stają się miękkie, jedwabiste i pełne blasku.
  PROMOCJA
  -25%
logo